نام کاربر:

کلمه عبور:

کلمه عبور را فراموش کرده اید? / راهنما

جشن

دسامبر 26, 20118 years ago

نورافشانی حرم حضرت معصومه(س)

سپاه علی بن ابیطالب(ع) به منظور مشارکت در شادی، عشق و علاقه خود به حضرت معصومه(س) مراسم نورافشانی را در دو مکان شهر مقدس قم در آستانه ولادت این بانوی بزرگوار انجام می‌دهد. معاون عملیات سپاه علی بن ابیطالب(ع) ادامه داد: درنظر داریم در حرم حضرت معصومه(س) و ارتفاعات کوه خضر نبی به اجرای برنامه نورافشانی در راستای شادباش بپردازیم. وی از برگزاری مراسم نورافشانی پس از نماز مغرب و عشا خبر داد و عنوان کرد: نورافشانی در مکان‌ها ذکر شده تا ۴۰ دقیقه صورت می‌گیرد و امیدواریم گام کوچکی در رابطه با شادی و عرض ارادت نسبت به حضرت معصومه(س) باشد.
دسامبر 26, 20118 years ago

نورافشاني تصوير دو قو

منظره دیدنی تصویر دو قو که با نورافشانی در آسمان توکیو ایجاد شده است.
دسامبر 26, 20118 years ago

مسابقه بين المللی آتش بازی در ونکوور

از سال ۱۹۹۰ هر ساله در تابستان ۳ شب در ونکوور بزرگترین طراحان و مجریان آتش بازی در جهان گرد هم می آیند تا بزرگترین مراسم آتش بازی در جهان را اجرا کنند. این شرکت ها که اغلب از سه کشور کانادا, چین و اسپانیا هستند ساحل kitsilano را غرق در نور و مسیقی آتش بازی میکنند و بهترین طرح های خود را در طول این سه شب به اجرا می گزارند. هر ساله بیش از یک و نیم میلیون نفر در این ساحل شاهد این آتش بازی بسیار زیبا می باشند.
دسامبر 26, 20118 years ago

تهيه بليط بزرگترين جشن آتش بازی جهان

جشن نور بزرگترین جشن آتش بازی جهان می باشد که هر ساله در ونکوور به اجرا در می آید.شما می توانید هر ساله ۳۰ ژوئیه بهترین مکان برای مشاهده آتش بازی واقع در قلب خلیج در غرب ونکوور را با مبلغ ۴۵ دلار تهیه کنید.درآمد خالص این جشن صرف زنده نگه داشتن آن می گردد تا هر ساله شاهد این اثر بزرگ در جهان باشیم. Read more